Skip to main content

Bij Kivola

belééf je méér

Welkom bij volleybalclub Kivola Riemst.

Wil jij ook graag volleyballen?

Neem dan contact op met ons coördinatie team via ct@kivolariemst.be en vermeld je naam, leeftijd en als je al een andere sport (hebt) beoefent. Dan kijken wij wanneer je eens mag komen proberen.
Stuur ons een mailtje

De Kivola Weekagenda

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 september
vrijdag 2 september
zaterdag 3 september
zondag 4 september
maandag 5 september
dinsdag 6 september
woensdag 7 september
donderdag 8 september
vrijdag 9 september
zaterdag 10 september
zondag 11 september
maandag 12 september
dinsdag 13 september
woensdag 14 september
donderdag 15 september
vrijdag 16 september
zaterdag 17 september
zondag 18 september
maandag 19 september
dinsdag 20 september
woensdag 21 september
donderdag 22 september
vrijdag 23 september
zaterdag 24 september
  • 10:30 – 12:00 U13JN22R1-0011: Pelt - He-Voc - Kivola Riemst A
    U13JN22R1-0011: Pelt - He-Voc - Kivola Riemst A
    10:30 – 12:00
    Sportcentrum De Bemvoort (zaal 1), Overpelt, Jeugdlaan 8, 3900 Overpelt Belgie
  • 12:00 – 13:30 U11M(3-3)N22R1-A-0003: Kivola Riemst B - Wevoc Wellen
    U11M(3-3)N22R1-A-0003: Kivola Riemst B - Wevoc Wellen
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:00 – 13:30 U15MN22R1-A-0004: Kivola Riemst B - KVC LensOnline Genk
    U15MN22R1-A-0004: Kivola Riemst B - KVC LensOnline Genk
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:00 – 13:30 U15MN22R1-A-0031: Kivola Riemst B - Mavo Dilsen-Stokkem B
    U15MN22R1-A-0031: Kivola Riemst B - Mavo Dilsen-Stokkem B
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 14:00 – 15:30 U11M(3-3)N21R1-A-0007: Kivola Riemst A - Cristal Alken Jeval L
    U11M(3-3)N21R1-A-0007: Kivola Riemst A - Cristal Alken Jeval L
    14:00 – 15:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 14:00 – 15:30 U13MN22R1-A-0013: Kivola Riemst C - Wevoc Wellen
    U13MN22R1-A-0013: Kivola Riemst C - Wevoc Wellen
    14:00 – 15:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 15:30 – 17:00 U13MN21R1-A-0005: Kovok Kortessem B - Kivola Riemst B
    U13MN21R1-A-0005: Kovok Kortessem B - Kivola Riemst B
    15:30 – 17:00
    Sporthal De Weyer oude Hal 1, Oud Mersenhoven 15 C, 3720 Kortessem Belgie
  • 17:00 – 18:30 P3D-C-0041: VCK Bolderberg - Kivola Riemst C
    P3D-C-0041: VCK Bolderberg - Kivola Riemst C
    17:00 – 18:30
    Sporthal Kajoba, Bolderberg, Vrunstraat 30, 3550 Bolderberg Belgie
  • 17:30 – 19:00 P1H-0017: VT Safesign Hasselt B - Kivola Riemst B
    P1H-0017: VT Safesign Hasselt B - Kivola Riemst B
    17:30 – 19:00
    Stedelijke Sporthal Runkst, Djef Swennenstraat 17, 3500 Hasselt Belgie
  • 20:00 – 21:30 NAT2D-A-0006: Kivola Riemst A - VBC WAREMME
    NAT2D-A-0006: Kivola Riemst A - VBC WAREMME
    20:00 – 21:30
    Sporthal Op ´t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 20:00 – 21:30 P2H-0015: Tongerlo V.C A - Kivola Riemst C
    P2H-0015: Tongerlo V.C A - Kivola Riemst C
    20:00 – 21:30
    Sporthal De Bongerd, Tongerlo, Bosstraat 15, 3960 Tongerlo (Limb.) Belgie
  • 20:30 – 22:00 NAT3H-A-0011: VC BOUILLON - Kivola Riemst A
    NAT3H-A-0011: VC BOUILLON - Kivola Riemst A
    20:30 – 22:00
    Hall des Sports de Bouillon, Route de Paliseul 18, 6830 BOUILLON Belgie
zondag 25 september
  • 10:30 – 12:00 U11J(3-3)N21R1-0006: VZW SCHOVOC BEVERST A - Kivola Riemst A
    U11J(3-3)N21R1-0006: VZW SCHOVOC BEVERST A - Kivola Riemst A
    10:30 – 12:00
    Sporthal De Zonhoeve, Beverst, Zonhoevestraat 3, 3740 Beverst Belgie
  • 10:30 – 12:00 U11M(3-3)N21R1-C-0011: Kivola Riemst C - Mavo Dilsen-Stokkem A
    U11M(3-3)N21R1-C-0011: Kivola Riemst C - Mavo Dilsen-Stokkem A
    10:30 – 12:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:30 – 14:00 U13MN1R1-0009: Kivola Riemst A - Datovoc Tongeren
    U13MN1R1-0009: Kivola Riemst A - Datovoc Tongeren
    12:30 – 14:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 14:00 – 15:30 U15MN21R1-C-0004: Jaraco As B - Kivola Riemst A
    U15MN21R1-C-0004: Jaraco As B - Kivola Riemst A
    14:00 – 15:30
    Gem. Sporthal (Hal 1), As, Schuttenbergstraat 2, 3665 As Belgie
  • 18:30 – 20:00 P2D-A-0035: Kivola Riemst B - Datovoc Tongeren
    P2D-A-0035: Kivola Riemst B - Datovoc Tongeren
    18:30 – 20:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
maandag 26 september
  • 20:15 – 21:45 VKS - D2A: Kivola Riemst - VC Sonuwe
    VKS - D2A: Kivola Riemst - VC Sonuwe
    20:15 – 21:45
    Sporthal Op 't Reeck - Reeckerveld 3 - Riemst
dinsdag 27 september
woensdag 28 september
donderdag 29 september
vrijdag 30 september
zaterdag 1 oktober
  • 12:00 – 13:30 P3D-C-0022: Kivola Riemst C - Davost Sint-Truiden C
    P3D-C-0022: Kivola Riemst C - Davost Sint-Truiden C
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:00 – 13:30 U11J(3-3)N21R1-0009: Kivola Riemst A - Mavo Dilsen-Stokkem A
    U11J(3-3)N21R1-0009: Kivola Riemst A - Mavo Dilsen-Stokkem A
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:00 – 13:30 U13JN22R1-0009: Kivola Riemst A - Tectum Achel B
    U13JN22R1-0009: Kivola Riemst A - Tectum Achel B
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 13:30 – 15:00 U13MN22R1-A-0009: Roveka Stevoort B - Kivola Riemst C
    U13MN22R1-A-0009: Roveka Stevoort B - Kivola Riemst C
    13:30 – 15:00
    Sporthal Spalbeek, Spalbeekstraat 64, 3510 Spalbeek Belgie
  • 14:00 – 15:30 P3D-B-0009: Kivola Riemst D - Kevoc Kessenich B
    P3D-B-0009: Kivola Riemst D - Kevoc Kessenich B
    14:00 – 15:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 14:00 – 15:30 U13MN1R1-0002: KVC LensOnline Genk - Kivola Riemst A
    U13MN1R1-0002: KVC LensOnline Genk - Kivola Riemst A
    14:00 – 15:30
    Sporthal Eurassur-hal, Genk, Richter 17, 3600 Genk Belgie
  • 14:00 – 15:30 U17JN21R1-0010: Kivola Riemst A - V.C. Helios Zonhoven
    U17JN21R1-0010: Kivola Riemst A - V.C. Helios Zonhoven
    14:00 – 15:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 15:00 – 16:30 U11M(3-3)N21R1-C-0005: VTO Opglabbeek - Kivola Riemst C
    U11M(3-3)N21R1-C-0005: VTO Opglabbeek - Kivola Riemst C
    15:00 – 16:30
    Gem. Sporthal, Opglabbeek, Weg naar Bree 2, 3660 Opglabbeek Belgie
  • 15:00 – 16:30 U15MN22R1-A-0009: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
    U15MN22R1-A-0009: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
    15:00 – 16:30
    Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1), Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem Belgie
  • 16:00 – 17:30 P2H-0019: Kivola Riemst C - V.C. Helios Zonhoven
    P2H-0019: Kivola Riemst C - V.C. Helios Zonhoven
    16:00 – 17:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 16:00 – 17:30 U17MN21R1-C-0002: Kivola Riemst A - VZW SCHOVOC BEVERST A
    U17MN21R1-C-0002: Kivola Riemst A - VZW SCHOVOC BEVERST A
    16:00 – 17:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 19:00 – 20:30 P1H-0014: Kivola Riemst B - VC Greenyard Maaseik C (P1)
    P1H-0014: Kivola Riemst B - VC Greenyard Maaseik C (P1)
    19:00 – 20:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 20:00 – 21:30 P2D-A-0010: HE-VOC Hechtel-Eksel B - Kivola Riemst B
    P2D-A-0010: HE-VOC Hechtel-Eksel B - Kivola Riemst B
    20:00 – 21:30
    Gem. Sporthal (Hal 1), Eksel, Dennenstraat 8, 3941 Eksel Belgie
  • 20:30 – 22:00 NAT3H-A-0018: Kivola Riemst A - Sporta Eupen Kettenis
    NAT3H-A-0018: Kivola Riemst A - Sporta Eupen Kettenis
    20:30 – 22:00
    Sporthal Op ´t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
zondag 2 oktober
  • 12:30 – 14:00 U15MN21R1-C-0006: Kivola Riemst A - KVC LensOnline Genk
    U15MN21R1-C-0006: Kivola Riemst A - KVC LensOnline Genk
    12:30 – 14:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 14:00 – 15:30 NAT2D-A-0014: VC Chaumont A - Kivola Riemst A
    NAT2D-A-0014: VC Chaumont A - Kivola Riemst A
    14:00 – 15:30
    Centre Sportif Andre Docquier, Avenue du Ronvau, 8, 1325 Chaumont-Gistoux Belgie
  • 15:00 – 16:30 U11M(3-3)N22R1-A-0006: VC Zutendaal A - Kivola Riemst B
    U11M(3-3)N22R1-A-0006: VC Zutendaal A - Kivola Riemst B
    15:00 – 16:30
    Sporthal Ebema Zutendaal, Jachthoornplein 3, 3690 Zutendaal Belgie
maandag 3 oktober
dinsdag 4 oktober
woensdag 5 oktober
donderdag 6 oktober
vrijdag 7 oktober
zaterdag 8 oktober
  • 12:00 – 13:30 U11J(3-3)N21R1-0011: Tongerlo V.C. - Kivola Riemst A
    U11J(3-3)N21R1-0011: Tongerlo V.C. - Kivola Riemst A
    12:00 – 13:30
    Sporthal De Bongerd, Tongerlo, Bosstraat 15, 3960 Tongerlo (Limb.) Belgie
  • 12:00 – 13:30 U13MN21R1-A-0013: Kivola Riemst B - Cristal Alken Jeval J
    U13MN21R1-A-0013: Kivola Riemst B - Cristal Alken Jeval J
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 12:00 – 13:30 U15MN22R1-A-0001: Kivola Riemst B - Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
    U15MN22R1-A-0001: Kivola Riemst B - Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
    12:00 – 13:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 13:30 – 15:00 U11M(3-3)N22R1-A-0008: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
    U11M(3-3)N22R1-A-0008: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
    13:30 – 15:00
    Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2), Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem Belgie
  • 14:00 – 15:30 U13MN22R1-A-0004: Kivola Riemst C - Dievoc Diepenbeek C
    U13MN22R1-A-0004: Kivola Riemst C - Dievoc Diepenbeek C
    14:00 – 15:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 16:00 – 17:30 P2H-0007: Kivola Riemst C - KVC Gems Diepenbeek B
    P2H-0007: Kivola Riemst C - KVC Gems Diepenbeek B
    16:00 – 17:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 18:30 – 20:00 P1H-0010: KVC Gems Diepenbeek A - Kivola Riemst B
    P1H-0010: KVC Gems Diepenbeek A - Kivola Riemst B
    18:30 – 20:00
    Sporthal Demerstrand, Diepenbeek, Stationsstraat, 3590 Diepenbeek Belgie
  • 20:00 – 21:30 NAT3H-A-0019: VC Greenyard Maaseik B - Kivola Riemst A
    NAT3H-A-0019: VC Greenyard Maaseik B - Kivola Riemst A
    20:00 – 21:30
    Steengoed Arena, Maaseik, Sportlaan 10, 3680 Maaseik Belgie
  • 20:00 – 21:30 P2D-A-0018: Kovok Kortessem - Kivola Riemst B
    P2D-A-0018: Kovok Kortessem - Kivola Riemst B
    20:00 – 21:30
    Sporthal De Weyer oude Hal 1, Oud Mersenhoven 15 C, 3720 Kortessem Belgie
zondag 9 oktober
  • 10:00 – 11:30 U17JN21R1-0002: Volleybal Club Herk-De-Stad - Kivola Riemst A
    U17JN21R1-0002: Volleybal Club Herk-De-Stad - Kivola Riemst A
    10:00 – 11:30
    Sporthal Herkules, Ursulinenstraat 1, 3540 Herk-de-Stad Belgie
  • 10:30 – 12:00 P3D-C-0016: DVH Optimasi Hasselt D - Kivola Riemst C
    P3D-C-0016: DVH Optimasi Hasselt D - Kivola Riemst C
    10:30 – 12:00
    Stedelijke Sporthal Runkst, Djef Swennenstraat 17, 3500 Hasselt Belgie
  • 10:30 – 12:00 U11M(3-3)N21R1-C-0013: Kivola Riemst C - MVC Peer A
    U11M(3-3)N21R1-C-0013: Kivola Riemst C - MVC Peer A
    10:30 – 12:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 11:30 – 13:00 U11M(3-3)N21R1-A-0003: KVC LensOnline Genk A - Kivola Riemst A
    U11M(3-3)N21R1-A-0003: KVC LensOnline Genk A - Kivola Riemst A
    11:30 – 13:00
    Sporthal Eurassur-hal, Genk, Richter 17, 3600 Genk Belgie
  • 12:30 – 14:00 U13MN1R1-0014: Kivola Riemst A - Stalvoc Beverlo A
    U13MN1R1-0014: Kivola Riemst A - Stalvoc Beverlo A
    12:30 – 14:00
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 16:30 – 18:00 U17MN21R1-C-0005: Roveka Stevoort - Kivola Riemst A
    U17MN21R1-C-0005: Roveka Stevoort - Kivola Riemst A
    16:30 – 18:00
    Sporthal Spalbeek, Spalbeekstraat 64, 3510 Spalbeek Belgie
  • 18:00 – 19:30 NAT2D-A-0016: Kivola Riemst A - VC GEMBLOUX
    NAT2D-A-0016: Kivola Riemst A - VC GEMBLOUX
    18:00 – 19:30
    Sporthal Op ´t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
  • 18:00 – 19:30 P3D-B-0014: Kivola Riemst D - Tongerlo V.C. B
    P3D-B-0014: Kivola Riemst D - Tongerlo V.C. B
    18:00 – 19:30
    Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie
maandag 10 oktober
dinsdag 11 oktober
woensdag 12 oktober
donderdag 13 oktober
vrijdag 14 oktober
zaterdag 15 oktober
zondag 16 oktober
maandag 17 oktober
dinsdag 18 oktober
woensdag 19 oktober
donderdag 20 oktober
vrijdag 21 oktober
zaterdag 22 oktober
zondag 23 oktober
maandag 24 oktober
dinsdag 25 oktober
woensdag 26 oktober
donderdag 27 oktober
vrijdag 28 oktober
zaterdag 29 oktober
zondag 30 oktober
maandag 31 oktober

Onze sponsors

Volg onze Facebookpagina