Skip to main content

U17 A

Gabriëls Elyna
Gabriëls Eerin
Vrancken Elle Marie
Stassen Renée
Van Egmond Sterre
Dello Lune
Moermans Jozefien
Moors Louise
Vandormael Marie
Laduron Amelie

Trainer
Bart Smeets

Niv. 21 Ronde 1 C

Oktober 2022

zaterdag 1 oktober

16:00 – 17:30
U17MN21R1-C-0002: Kivola Riemst A - VZW SCHOVOC BEVERST A
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zondag 9 oktober

16:30 – 18:00
U17MN21R1-C-0005: Roveka Stevoort - Kivola Riemst A
Sporthal Spalbeek, Spalbeekstraat 64, 3510 Spalbeek Belgie

zaterdag 15 oktober

16:00 – 17:30
U17MN21R1-C-0004: Kivola Riemst A - Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden A
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zondag 23 oktober

17:00 – 18:30
U17MN21R1-C-0012: VZW SCHOVOC BEVERST A - Kivola Riemst A
Sporthal De Zonhoeve, Beverst, Zonhoevestraat 3, 3740 Beverst Belgie

U15 A

Meyers Amelie
Moors Lore
Meertens Valerie
Vangertruyden Stella
Namotte Anais
Luja Steffi
Calsius Noor
Nulens Kaat
Dols Febe
Moens Maren

Trainster
Els Slenter

Niv. 21 Ronde 1 C

Oktober 2022

zondag 2 oktober

12:30 – 14:00
U15MN21R1-C-0006: Kivola Riemst A - KVC LensOnline Genk
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zondag 16 oktober

15:00 – 16:30
U15MN21R1-C-0009: Kivola Riemst A - Datovoc Tongeren A
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zondag 23 oktober

10:30 – 12:00
U15MN21R1-C-0014: Kivola Riemst A - Jaraco As B
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

U15 B

Baerten Fien
Brulmans Jetske
Stevens Amber
Mengels Margot
Huls Myrthe
Bollen Nina
Devroey Caithlynn
Vanseer Kayleigh

Trainers
Arno Colombie & René Frissen

Niv. 22 Ronde 1 A

Oktober 2022

zaterdag 1 oktober

15:00 – 16:30
U15MN22R1-A-0009: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 1), Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem Belgie

zaterdag 8 oktober

12:00 – 13:30
U15MN22R1-A-0001: Kivola Riemst B - Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zaterdag 15 oktober

15:30 – 17:00
U15MN22R1-A-0012: Jaraco As C - Kivola Riemst B
Gem. Sporthal (Hal 1), As, Schuttenbergstraat 2, 3665 As Belgie

zondag 23 oktober

10:00 – 11:30
U15MN22R1-A-0016: Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden - Kivola Riemst B
Sporthal Sparrendal, Lanaken, Roelerdreef, 3620 Lanaken Belgie

U13 A

Huls Luna
Vandevelde Nienke
Hensen Kato
Tans Merel
Nulens Noor

Trainers
Arno Colombie & René Frissen

Coach
Peter Nulens

Niv. 1 Ronde 1

Oktober 2022

zaterdag 1 oktober

14:00 – 15:30
U13MN1R1-0002: KVC LensOnline Genk - Kivola Riemst A
Sporthal Eurassur-hal, Genk, Richter 17, 3600 Genk Belgie

zondag 9 oktober

12:30 – 14:00
U13MN1R1-0014: Kivola Riemst A - Stalvoc Beverlo A
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zaterdag 15 oktober

12:30 – 14:00
U13MN1R1-0006: Volleybal Club Herk-De-Stad E - Kivola Riemst A
Sporthal Herkules, Ursulinenstraat 1, 3540 Herk-de-Stad Belgie

zondag 23 oktober

12:30 – 14:00
U13MN1R1-0017: Kivola Riemst A - KVC LensOnline Genk
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

U13 B

Hendriex Julie
Vandenlangeberge Kato
Vangertruyden Anna
Moors Ella
Meers Lynthe
Vangertruyden Lies

Trainers
Leon Doumen

Niv. 21 Ronde 1 A

Oktober 2022

zaterdag 8 oktober

12:00 – 13:30
U13MN21R1-A-0013: Kivola Riemst B - Cristal Alken Jeval J
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zaterdag 15 oktober

11:15 – 12:45
U13MN21R1-A-0008: DVH Optimasi Hasselt X - Kivola Riemst B
Stedelijke Sporthal Runkst, Djef Swennenstraat 17, 3500 Hasselt Belgie

U13 C

Stroeken Fran
Coenegrachts Lore
Bollen Marie
Gijzen Noor
Stevens Imke
Oben Saar

Trainster
Romy Tans

Niv. 22 Ronde 1 A

Oktober 2022

zaterdag 1 oktober

13:30 – 15:00
U13MN22R1-A-0009: Roveka Stevoort B - Kivola Riemst C
Sporthal Spalbeek, Spalbeekstraat 64, 3510 Spalbeek Belgie

zaterdag 8 oktober

14:00 – 15:30
U13MN22R1-A-0004: Kivola Riemst C - Dievoc Diepenbeek C
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zaterdag 15 oktober

10:00 – 11:30
U13MN22R1-A-0012: Davost Sint-Truiden A - Kivola Riemst C
Sporthal Tuinwijk, St.-Truiden, Sportlaan 1, 3800 Sint-Truiden Belgie

zondag 23 oktober

14:00 – 15:30
U13MN22R1-A-0016: Topsport Davozon Zonhoven - Kivola Riemst C
Sporthal Ter Donk, Zonhoven, Kievitveldstraat 4, 3520 Zonhoven Belgie

U11 A

Vangronsvelt Hanne
Goossen Nina
Dello Amelie
Theijbers Lobke
Tulkens Daphny

Trainster
Hanne Coenegrachts

Coach
Chris Nassen

Niv. 21 Ronde 1 A

Oktober 2022

zondag 9 oktober

11:30 – 13:00
U11M(3-3)N21R1-A-0003: KVC LensOnline Genk A - Kivola Riemst A
Sporthal Eurassur-hal, Genk, Richter 17, 3600 Genk Belgie

zondag 16 oktober

12:45 – 14:15
U11M(3-3)N21R1-A-0009: TAMERA LUMMEN H - Kivola Riemst A
Gem. Sportcomplex, Lummen, Sportweg 8, 3560 Lummen Belgie

U11 B

Swennen Emma
Meers Femke
Stassen Nina
Maesen Fien

Trainer
Chris Nassen

Coach
Jos Meers

Niv. 22 Ronde 1 A

Oktober 2022

zondag 2 oktober

15:00 – 16:30
U11M(3-3)N22R1-A-0006: VC Zutendaal A - Kivola Riemst B
Sporthal Ebema Zutendaal, Jachthoornplein 3, 3690 Zutendaal Belgie

zaterdag 8 oktober

13:30 – 15:00
U11M(3-3)N22R1-A-0008: Mavo Dilsen-Stokkem B - Kivola Riemst B
Sporthal De Spil, Dilsen (Hal 2), Koning Boudewijnplein 1, 3650 Dilsen-Stokkem Belgie

zondag 16 oktober

11:30 – 13:00
U11M(3-3)N22R1-A-0027: VC Zutendaal B - Kivola Riemst B
Sporthal Ebema Zutendaal, Jachthoornplein 3, 3690 Zutendaal Belgie

zaterdag 22 oktober

10:00 – 11:30
U11M(3-3)N22R1-A-0013: Wevoc Wellen - Kivola Riemst B
Sporthal De Bloken, Wellen, Kortestraat 12, 3830 Wellen Belgie

U11 C

Souverijns Anna-Maria
Meyers Marie-Julie
Schrijvers Sien
Thaens Lotte

Trainster
Hanne Coenegrachts

Niv. 21 Ronde 1 C

Oktober 2022

zaterdag 1 oktober

15:00 – 16:30
U11M(3-3)N21R1-C-0005: VTO Opglabbeek - Kivola Riemst C
Gem. Sporthal, Opglabbeek, Weg naar Bree 2, 3660 Opglabbeek Belgie

zondag 9 oktober

10:30 – 12:00
U11M(3-3)N21R1-C-0013: Kivola Riemst C - MVC Peer A
Sporthal Op t Reeck, Riemst, Reeckervelt 3, 3770 Riemst Belgie

zondag 16 oktober

10:00 – 11:30
U11M(3-3)N21R1-C-0008: V.C. Brabo Bree B - Kivola Riemst C
Sporthal Olympia (hal 2), Bree, Sportlaan 6, 3960 Bree Belgie

zaterdag 22 oktober

13:00 – 14:30
U11M(3-3)N21R1-C-0018: Jaraco As A - Kivola Riemst C
Gem. Sporthal (Hal 1), As, Schuttenbergstraat 2, 3665 As Belgie